Mania SF

Zarejestruj się!, a doznasz nowych wrażeń, I odkryjesz wszytko o grze.

Nowy użytkownik dostanie +2pkt. Rangi,

Co to są punkty rangi?
Wszystko opisane w temacie, w Ogłoszeniach Forum

Przyłącz się do grona.



Join the forum, it's quick and easy

Mania SF

Zarejestruj się!, a doznasz nowych wrażeń, I odkryjesz wszytko o grze.

Nowy użytkownik dostanie +2pkt. Rangi,

Co to są punkty rangi?
Wszystko opisane w temacie, w Ogłoszeniach Forum

Przyłącz się do grona.

Mania SF

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Mania SF

Seafight Mania Polska - Polish community forum


    Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować!

    MayDay
    MayDay
    Admin
    Admin


    Reputacja : 58

    Liczba postów : 77

    Join date : 20/12/2012
    Skąd : Milton Keynes/Bialogard

    Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować! Empty Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować!

    Pisanie by MayDay Pią Sty 04, 2013 1:34 pm

    Na początek sprawdź czy wpisujesz poprawny login i hasło. Jeżeli te są w porządku to problemem może być jedna z dwóch rzeczy. Jeżeli włączone są funkcje COPPA i kliknąłeś odnośnik Mam mniej niż 13 lat podczas rejestracji musisz postąpić zgodnie z otrzymanymi instrukcjami. Jeżeli tak nie jest to może twoje konto wymaga aktywacji? Niektóre fora wymagają aktywacji wszystkich nowych kont, albo przez samych użytkowników, albo przez administratora, zanim można się na nie logować. Po rejestracji powinieneś otrzymać wiadomość czy wymagana jest aktywacja. Jeżeli otrzymałeś email postępuj zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi, a jeśli nie otrzymałeś email'a, to czy jesteś pewien, że podałeś właściwy adres? Jednym z powodów wykorzystania aktywacji jest redukcja dostępu do forum osób nieporządanych, które zechcą je spamować lub obrażać użytkowników. Jeżeli jesteś pewien, że podałeś właściwy email spróbuj skontaktować się z administratorem forum.

      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 1:02 am